KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Kolejna edycja największej konferencji o Data Science w Polsce

Kolejna edycja największej konferencji o Data Science w Polsce

Już wkrótce, bo 14 czerwca (piątek), odbędzie się Data Science Summit, czyli największe w Polsce wydarzenie poświęcone tematyce przetwarzania, analizy oraz wizualizacji danych.

Zagadnienia omawiane podczas różnych ścieżek tematycznych będą ciekawe dla wszystkich osób, które zainteresowane są tematyką danych.

Data Science Summit to największe wydarzenie o tematyce data science w Polsce, które adresowane jest do wszystkich osób związanych z obszarem danych, niezależnie od ich poziomu zaawansowania.

Konferencja DSS 2019 to przede wszystkim 10 równoległych ścieżek i 100 prezentacji prowadzonych przez najbardziej pożądanych i największych ekspertów z Polski oraz zagranicy.

W zakres tematyczny wydarzenia wchodzą m.in.:

  • Artificial Intelligence, Machine Learning, Data Mining & Exploration
  • Analityka i statystyka w informatyce
  • Programowanie i narzędzia w data science - Python, R, Scala i inne
  • Big Data, Real Time Data Processing
  • Cloud Computing w obszarze danych
  • Wizualizacja danych, Business Intelligence, Raportowanie
  • Hurtownie danych, integracja danych, bazy danych
  • Trendy i innowacje data science
Ponad 100 prezentacji dotyczących obszaru danych

Ponad 100 prezentacji dotyczących obszaru danych

Targi Pracy Data Science

Dodatkowo, wydarzeniem odbywającym się równolegle do konferencji są jedyne w Polsce Targi Pracy Data Science, podczas których można spotkać największych pracodawców z branży data science oraz zapoznać się z najnowszymi technologiami i usługami oferowanymi przez partnerów wydarzenia.

Udział w Data Science Summit jest płatny, możliwy jest jednak bezpłatny udział w Targach Data Science (dostęp do stoisk pracodawców, dostawców technologii oraz usług). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja na oficjalnej stronie wydarzenia, gdzie znaleźć można również agendę konferencji. Więcej informacji na temat DSS znaleźć można dodatkowo na Facebooku.

analiza, dane, konferencja, wydarzenia

Trwa ładowanie komentarzy...