KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Kurs STM32F4 – #13 – Podsumowanie

Kurs STM32F4 – #13 – Podsumowanie

Pora na krótkie podsumowanie kursu STM32 F4. Przez ostatnie miesiące na Forbocie pojawiło się 12 artykułów, dzięki którym każdy z Was mógł zapoznać się w praktyce z HAL oraz Cube.

Teraz pora na dyskusję, w którym kierunku warto iść dalej oraz jak spodobały się Wam opisane tutaj narzędzia od ST.

Dla przypomnienia, w kursie STM32 F4 omówione zostały najważniejsze informacje dotyczące wykorzystywania HAL oraz kreatora Cube. Jak oceniacie takie, nowe podejście do programowania bazujące na graficznym kreatorze? Dajcie znać w komentarzach!

Wizualizacja danych dzięki STM Studio.

Wizualizacja danych dzięki STM Studio.

Nie zabrakło również informacji na temat niesamowicie ułatwiającego pracę STM Studio, dzięki czemu debugowanie programów jest jeszcze łatwiejsze. Podczas kolejnych artykułów dokładnie opisane zostały najważniejsze peryferia, takie jak: GPIO, UART, ADC, DMA, I2C oraz SPI. Jednak jednym z najciekawszych poradników był na pewno tekst, który wyjaśniał jak łatwo można zacząć wykorzystywać w swoich projektach łączność przez USB!

Łączność dzięki USB.

Łączność dzięki USB.

Zamów zestaw

Jeśli ktoś z Was wahał się nad zakupem zestawu i rozpoczęciem nauki STM32 F4, to chyba nie ma lepszego momentu - warto zrobić to teraz. Szczególnie, że cały kurs jest już dostępny!

 

Nawigacja kursu

Autor podsumowania: Damian (Treker) Szymański
Autor kursu: Bartek (Popeye) Kurosz

F4, kursSTM32F4, stm32

Trwa ładowanie komentarzy...