Ta strona używa ciasteczek (plików cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem i akceptuję

RoboContest, 27.10.2017 – Gdańsk

Zawody 12.10.2017 Piotr Adamczyk

Wielkimi krokami zbliża się VI edycja zawodów RoboContest, która tym razem odbędzie się 27 października na Politechnice Gdańskiej.

Wydarzenie jest częścią 42. Gdańskich Dni Elektryki. Oprócz zawodów robotów tego dnia odbędą się również targi firm oraz konferencja naukowo-techniczna.

Jak co roku, celem wydarzenia organizowanego przez Studenckie koło SEP, jest zwrócenie uwagi przedstawicieli biznesu na młodych i zdolnych konstruktorów, a także budowanie relacji i wymiany doświadczeń wśród robotyków.

Konkurencja linefollower.

RoboContest jest też świetną okazją do sprawdzenia możliwości własnych konstrukcji. Podczas tegorocznych zawodów organizatorzy planują rozgrywki w następujących konkurencjach:

  • Linefollower,
  • Minisumo,
  • Lego Sumo,
  • Freestyle.

W tym roku przewidziano też coś nowego! Studencki konkurs projektów technicznych, w którym koła naukowe będą mogły pochwalić się swoimi konstrukcjami. Powstał on z myślą o innowacjach, które następnie zostaną chętnie wsparte przez firmy biorące udział w wydarzeniu.

Konkurencja freestyle.

Jak zawsze na najlepszych konstruktorów czekać będą atrakcyjne nagrody. Zeszłoroczna pula nagród wynosiła ponad 6000 zł. Rejestracja już ruszyła i trwa do 22 października. Szczegóły dostępne na stronie RoboContest oraz na Facebooku.

Powiadomienia o nowych, darmowych artykułach!

Komentarze

Nikt jeszcze nic nie napisał. Dodaj pierwszy komentarz.

FORBOT Damian Szymański © 2006 - 2017 Zakaz kopiowania treści oraz grafik bez zgody autora. vPRsLH.