KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Robomaticon – wybierz się na zawody robotów w Warszawie!

Robomaticon – wybierz się na zawody robotów w Warszawie!

Już w najbliższą sobotę, w Warszawie odbędą się jedne z największych zawodów robotów. Wstęp dla widzów darmowy!

Wszystkie wcześniejsze edycje tego wydarzenia były przepełnione atrakcjami dla konstruktorów oraz odwiedzających. Zobacz na własne oczy zmagania robotów lub weź udział w warsztatach.

Wielkimi krokami zbliża się  IX edycja jednego z największych turniejów robotów w Polsce. Zobacz roboty z bliska i poczuj emocje towarzyszące rywalizacji. Porozmawiaj z zawodnikami z całej Polski i dowiedz się, jak samodzielnie skonstruować robota.

Zawody rozgrywane będą w następujących kategoriach: Micromouse, LineFollower, HumanoidSumo, xSumo, PuckCollect, LineFollower Enhanced, HumanoidSprint, Deathrace, Freestyle. Atrakcji będzie więc mnóstwo: od robotów szukających wyjścia z labiryntu, przez konstrukcje wyścigowe, aż po walki na ringu. Organizatorzy spodziewają się 200 uczestników!

Udział w zawodach to również świetna okazja do porozmawiania z przedstawicielami licznych firm, które wspierają organizację tego wydarzenia. Dodatkowo dla osób zainteresowanych światem techniki przygotowane są różnego typu warsztaty naukowe.

Kiedy i gdzie?

Zawody odbędą się w najbliższą sobotę (09.03.2019) w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (adres: Politechniki 1, 00-661 Warszawa). Więcej informacji na temat Robomaticonu znaleźć można na oficjalnej stronie wydarzenia oraz na Facebooku. Wybieracie się? Dajcie znać w komentarzu, może będzie okazja do spotkania?

10 powodów do nauki elektroniki
10 powodów do nauki elektroniki

Elektronika otacza nas na każdym kroku. Dzięki nowym technologiom i ułatwionemu dostępowi do informacji coraz więcej osób interesuje się... Czytaj dalej »

robomaticon, roboty, warszawa, zawody

Trwa ładowanie komentarzy...