KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Teraz 40% rabatu na książki drukowane HELION – co wybrać?

Teraz 40% rabatu na książki drukowane HELION – co wybrać?

Ruszyła świetna promocja na książki drukowane grupy HELION. Wszystkie pozycje są dostępne aż 40% taniej, a do tego dostawa za darmo.

Warto skorzystać, bo można zamówić prawdziwe bestsellery w świetnych cenach. Na liście wiele tytułów o elektronice, programowaniu i IT.

Wpis archiwalny

Nowsza edycja promocji:

Do 85% rabatu na książki o elektronice, programowaniu i IT
Do 85% rabatu na książki o elektronice, programowaniu i IT

Ruszyły aż dwie świetne promocje, dzięki którym można zamówić książki wydawnictwa HELION z dużymi rabatami. Tym razem aż do -85%…... Czytaj dalej »

Najważniejsze informacje w skrócie

Czasy teraz niespokojne - nie kuś więc losu i #ZostańWDomu! W związku z ostatnimi wydarzeniami HELION przygotował świetną promocję, dzięki której możecie uzupełnić zapas książek. Do 6 kwietnia wszystkie książki drukowane można zamówić 40% taniej, na ebooki obowiązuje 50% rabatu. Ale to nie koniec - przy zakupie książek za >40 zł można skorzystać z darmowej dostawy (kurier/paczkomat).

Co warto zamówić?

Okoliczności tej promocji nie są może zbyt optymistycznie, ale na pewno warto z niej skorzystać, bo to największy rabat na książki drukowane jaki pamiętam. Przecenione są oczywiście również wszelkie bestselery i nowości typu:

Elektronika »Programowanie »Biznes IT »

Aktualizacja: bestsellery aktualnej promocji

Wydawnictwo Helion opublikował listę 10 tytułów, które dotychczas sprzedawały się najlepiej podczas trwania aktualnej promocji. Kliknięcie na poniższe okładki przenosi na stronę z ceną promocyjną, opisem, spisem treści i fragmentem książki:

Książka Helion: opc144 Książka Helion: dzimat Książka Helion: autopy Książka Helion: czarch Książka Helion: janas2

Książka Helion: algoip Książka Helion: pracak Książka Helion: wzprne Książka Helion: flask2 Książka Helion: podjav

Bestsellery poprzednich promocji

Lista książek, które były najchętniej wybierane przez czytelników podczas poprzednich promocji. Tytuły te są tak popularne, że warto kupić je nawet "na zapas".

Książka Helion: pytho4 Książka Helion: czykov Książka Helion: ocpp11 Książka Helion: autopy Książka Helion: eleby3

Książka Helion: jcppkw Książka Helion: elekdk Książka Helion: algo4v Książka Helion: opencv Książka Helion: pytdk3

Książki o programowaniu

W ofercie grupy HELION znaleźć można setki książek o programowaniu - na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Oto pozycje, które podczas wszystkich promocji cieszyły się dużym zainteresowaniem:

Książka Helion: cppri6 Książka Helion: c7pig7 Książka Helion: czarch Książka Helion: mckkod Książka Helion: modmat

Książka Helion: uczema Książka Helion: gitroz Książka Helion: dockaz Książka Helion: algoip Książka Helion: bibqtc

Sprawdź pełną listę tytułów o programowaniu »

Książki o elektronice

Jeśli nasz kurs podstaw elektroniki (oraz jego kontynuacja) rozbudziły w Was pasję do elektroniki to na pewno powinniście zainteresować się poniższymi tytułami. Dobrym podręcznikiem, który warto mieć pod ręką jest "Elektronika dla Bystrzaków" - książka napisana zwięzłym i prostym językiem.  Warto też zwrócić uwagę na "Schematy elektroniczne i elektryczne. Przewodnik dla początkujących".

Książka Helion: eleby3 Książka Helion: schele Książka Helion: janas2

Sprawdź pełną listę książek o elektronice »

Książki o Arduino

Szczerze mówiąc osoby zainteresowane programowaniem Arduino wszystkie podstawy znajdą w kursie, który jest opublikowany na Forbocie. Pozycje o podstawach polecam więc dla osób, które "muszą" do nauki mieć książkę. Pozostałym polecam jednak tytuły poświęcone konkretnym projektom. Dzięki nim będziecie mogli zrealizować ciekawe urządzenia lub zainspirować się do budowy czegoś innego. Tutaj szczególnie warto zwrócić uwagę na: "Arduino. 65 praktycznych projektów" oraz "Arduino w akcji".

Książka Helion: ardupp Książka Helion: arpokk Książka Helion: zomiar Książka Helion: ard36p Książka Helion: arduza

Książki o mikrokontrolerach

Na koniec kilka książek dla fanów AVR i PIC. Książki o podstawach tych mikrokontrolerów mogą być ciekawe dla osób programujących Arduino. Podczas nauki "gołych" AVRów można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Z jednej strony widać wtedy jak wielkim ułatwieniem jest Arduino, a z drugiej można się wtedy przekonać ile ograniczeń narzuca nam ten popularny zestaw bibliotek.

Książka Helion: jcmika Książka Helion: prouka Książka Helion: avrppr Książka Helion: avrar7 Książka Helion: mipicp

Jeśli zasada działania Arduino interesuje Was "tylko trochę" to nie polecam wtedy zagłębiać się od razu w programowanie AVR na rejestrach - zacznijcie od tej serii artykułów. Z drugiej strony, jeśli Arduino jest już dla Was zbyt uciążliwe to możecie rozejrzeć się też za mikrokontrolerami STM32:

Kurs STM32 F1, migracja na HAL
Kurs STM32 F1, migracja na HAL

Ruszamy z trzecim kursem dotyczącym coraz popularniejszych układów STM32! Pierwsza seria dotyczyła używania biblioteki StdPeriph. Drugi kurs... Czytaj dalej »


Książek w promocji jest znacznie więcej, warto więc na spokojnie sprawdzić pełną listę:

arduino, elektronika, Helion, książki, programowanie, promocja

Trwa ładowanie komentarzy...