KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Wyniki VII edycji konkursu (po)wakacyjnego!

Wyniki VII edycji konkursu (po)wakacyjnego!

Po trwającej 14 dni ankiecie przeprowadzonej wśród użytkowników Forbota wyłonieni zostali autorzy najlepszych artykułów.

W tym roku do konkursu zgłoszono 10 artykułów związanych głównie z programowaniem.

Autorzy artykułów walczyli o atrakcyjne nagrody rzeczowe, które przekazały zaprzyjaźnione firmy. Do wygrania były między innymi bony na wykonywanie płytek drukowanych w firmie Satland, książki, eBooki oraz zestawy uruchomieniowe.

W konkursie udział wzięły artykuły opublikowane od 01.09.2014 do 15.11.2014. W tym czasie zgłoszono następujące publikacje:

Dla przypomnienia w poprzedniej edycji za najlepsze uznaliście artykuły dotyczące m.in. poprawnego pisania programów. Dużym zainteresowaniem cieszył się również poradnik związane z tworzeniem aplikacji na Androida. Natomiast najwięcej czytelników podczas poprzedniej edycji doceniło poradniki na temat własnej aplikacji do serwisowania robota.

Kto zwyciężył w tej edycji?

Tym razem najbardziej upodobaliście sobie artykuły opublikowane przez użytkowników: Elvis, piotrus oraz danioto. Dla przypomnienia były to:

I miejsce, Elvis:

II miejsce, piotrus:

III miejsce, danioto:

Komplet wyników widoczny jest poniżej. Łącznie w głosowaniu przyznano 492 punkty.

wynikiKonkursu

Zwycięzców proszę o kontakt mailowy w celu przekazania nagród.

Podziękowania

Jeszcze raz dziękuję firmom, bez których konkurs nie odbyłby się w takiej formie. Nagrody ufundował sponsor główny:

satland

 oraz sponsorzy:

and-techavthelion

ebookpointstrefakursów

Podsumowanie

Gratulacje należą się wszystkim odważnym, którzy zgłosili swoje artykuły. Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas na oddanie głosu - wasze zaangażowanie było również bardzo ważne!

Zastanawiam się nad zmianą koncepcji w jakiej rozgrywany jest konkursu. Czekam również na Wasze propozycje w tym zakresie!

artykuly, konkurs, robotyka, wakacje, wyniki

Trwa ładowanie komentarzy...