KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Zdobądź Proxxona FBS 240/E – #10 – Wyzwanie świąteczne

Zdobądź Proxxona FBS 240/E – #10 – Wyzwanie świąteczne

Zgodnie z rozpoczętym cyklem pora na kolejne zadanie konkursowe. Stawka jest wysoka, bo do rozdania jest łącznie 12  Proxxonów FBS 240/E.

Dziś rusza kolejne zadanie. Aby wziąć udział w tej edycji należy wykorzystać posiadanego już robota i wykonać nim pewne zadanie.

Osoby, które nie wiedzą o co chodzi odsyłam do wcześniejszego artykułu. Wszystkich innych zachęcam do przesyłania zgłoszeń do X już edycji konkursu. Tym razem harmonogram wygląda następująco:

 1. 6 grudnia, start konkurs
 2. 31 grudnia, ostatni dzień zgłaszania swoich prac
 3. 1 stycznia, start ankiety
 4. 7 stycznia, koniec ankiety, wyniki
 5. do 15 stycznia, wysyłka nagrody

Temat zadania: Wyzwanie świąteczne

Zadanie, które ogłosiłem w poprzednim miesiącu polegało na wykorzystaniu posiadanego już robota do stworzenia długopisem napisu Forbot.pl. Temat okazał się dość trudny, jednak otrzymałem wiele wiadomości, że takie zadanie programistyczne są najciekawsze.

Stąd pomysł na kontynuację tematu wykorzystywania gotowych robotów. Tym razem będzie jednak łatwiej, bo nie trzeba niczego pisać. Grudzień, to miesiąc świąteczny, więc zachęcam Was do zaprogramowania robotów, w taki sposób, aby pokazały, że potrafią przygotować się do nadchodzących Świąt lub Nowego Roku.

Zadanie świąteczne jest oczywiście trochę "luźniejsze" od pozostałych, więc brak konkretnych wytycznych. Robot może tańczyć do świątecznej piosenki, jeździć dookoła choinki, pakować prezenty lub odliczać do Nowego Roku! Liczę na Waszą kreatywność!

Nagroda

Nagroda - Proxxonów FBS 240/E

Zadanie może być wykonane za pomocą własnoręcznie zbudowanych robotów mobilnych lub manipulatorów.  Aby wziąć udział w zadaniu należy w komentarzu do tego wpisu umieścić film (link do youtube) z prezentacją robota. Do tego mile widziane będą zdjęcia. Pamiętajcie, że zwycięzcę wyłoni ankieta, Wasz robot powinien się wyróżniać (np.: świątecznym ubiorem)!

Sponsorem głównym nagród jest właściciel sklepu ŚwiatNarzędzi.pl

logo_swiat_narzedzi

Sponsorem jest również Polski przedstawiciel Proxxona, firma "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (dawniej "Lange Łukaszuk" Spółka jawna)

logo_proxxon_800

Regulamin zadania

 1. Organizatorem konkursu jest właściciel serwisu FORBOT.pl (zwany dalej organizatorem), który zajmuje się wyłącznie: określeniem tematyki prac konkursowych, wyznaczeniem miejsca do publikowania artykułów oraz przeprowadzeniem głosowania wyłaniającego autorów najlepszych prac.
 2. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez firmy niezwiązane z organizatorem, organizator podejmuje się jedynie umożliwienia przekazania nagród do zwycięzców.
 3. W konkursie udział wezmą jedynie zgłoszenia w formie komentarzy do niniejszego wpisu, które będą zawierały wszystkie określone powyżej elementy.
 4. Udział w konkursie możecie wziąć każdy użytkownik serwisu FORBOT.pl, w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda opiekuna prawnego, która będzie weryfikowana w przypadku wygrania danego zadania przez osobę niepełnoletnią.
 5. Zwycięzca wyłoniony zostanie w publicznej, 7-dniowej ankiecie, która będzie dostępna dla wszystkich czytelników serwisu. Organizator zastrzega sobie prawo do unieważnienia głosów, które będą zdobyte w nieuczciwy sposób (np.: poprzez tworzenie sztucznych kont lub oferowanie korzyści innym osobom za oddanie głosu na własne zgłoszenie).
 6. Sytuacje niejasne oraz nieopisane w niniejszym regulaminie będą wyjaśniane publicznie przez organizatora konkursu.

Nie chcesz przegapić kolejnych zadań oraz wyników? Skorzystaj z poniższego formularza i zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach!

konkurs, konkursProxxon, programowanie, proxxon, roboty, święta

Trwa ładowanie komentarzy...