KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Zortrax Inventure w ofercie 3D Phoenix

Zortrax Inventure w ofercie 3D Phoenix

Dzięki firmie 3D Phoenix mieliście już możliwość przeczytania na Forbocie recenzji DimaFixu oraz podkładki BuildTak.

Tym razem krótka informacja na temat nowości w ich ofercie, czyli drukarce Zortrax Inventure. Trwa przedsprzedaż! Sprawdźmy nowości, jakie niesie za sobą to nowe urządzenie.

Każdy, kto miał styczność z drukarką Zortrax M200 zdaje sobie sprawę z wysokiej jakości samego urządzenia, jak i wydruków, które z niego wychodzą. Niedawno producent ogłosił pojawienie się w ofercie następnego modelu drukarki 3D - Zortrax Inventure. W sieci znaleźć można zapowiedzi prawdziwego hitu, który stanie się jeszcze popularniejszy od M200.

zortrax-inventure

Najważniejsze nowości w Zortrax Inventure

Tym razem urządzenie będzie mogło wykorzystywać nie jeden, a dwa filamenty w tym samym druku. Przede wszystkim pozwoli to na drukowanie podpór rozpuszczalnych w wodzie, co znacząco ułatwi tworzenie przedmiotów o skomplikowanej geometrii.

Drugą innowacją w Inventure jest zamknięta i podgrzewana komora – rozwiązanie dotychczas zarezerwowane dla wielokrotnie droższych, przemysłowych drukarek 3D. Dzięki podgrzewaniu całej powierzchni wydruku unikniemy problemów z kurczliwością materiałów, znanych chyba każdemu kto na budżetowym urządzeniu drukował np. z ABS.

Dwa wymienione rozwiązania w połączeniu z dedykowanymi filamentami dają Inventure precyzję i powtarzalność, nieosiągalne dotychczas przez podobnej klasy urządzenia.

ZORTRAX_Inventure_cartridge_1

Zortrax Inventure - kartridż z filamentem.

Parametry drukarki Zortrax Inventure

Parametry drukarki Zortrax Inventure

Parametry drukarki Zortrax Inventure

Zortrax Inventure w przedsprzedaży

Zortrax Inventure znajduje się obecnie w ofercie przedsprzedaży, w promocyjnej cenie 11 807 zł, prowadzonej przez 3D Phoenix. Oficjalny dystrybutor jest najszybszą i najpewniejszą drogą nabycia urządzenia. Termin wysyłki zamówionych urządzeń to najpóźniej 23 grudnia.

Źródło: materiały prasowe.

3dphoenix, druk 3d, drukarki, pva, Zortrax

Trwa ładowanie komentarzy...