KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Do 93% rabatu na 15 tys. książek – Wasze TOP10!

Do 93% rabatu na 15 tys. książek – Wasze TOP10!

Ruszyła największa promocja tego roku, dzięki której można z bardzo dużym rabatem zakupić tytuły dotyczące elektroniki, programowania, IT, biznesu, ekonomi, języków obcych i nie tylko!

Na jakie rabaty można faktycznie liczyć? Które książki warto wybrać? Sprawdźcie propozycje.

Staram się ograniczać informacje o promocjach i pisać tylko o tych najciekawszych... Jest jeden typ akcji rabatowych, który co roku budzi największe zainteresowanie i właśnie nadszedł moment na kolejną, wielką promocję księgarni Ebookpoint, podczas której taniej można kupić praktycznie wszystkie tytuły.

W tym roku, podczas 7. urodzin Ebookpoint można skorzystać z 93% rabatu na 15 tysięcy pozycji. Oczywiście jest to maksymalny rabat, jednak i tak średnio książki przecenione są o 53%. W przypadku książek technicznych (a pewnie nimi będziecie zainteresowani) średnia wartość rabatu to 66%!

Przykłady:

Podsumowanie, na sam koniec: Wasze TOP 10

Opisywana tu promocja kończy się za 3 godziny. Jak co roku, ten typ rabatów zainteresował bardzo dużo osób. Na koniec, w ramach ciekawostki, lista TOP 10 książek, w które najchętniej klikali czytelnicy Forbota. Czyli z dużym prawdopodobieństwem można uznać, że właśnie te tytuły zainteresowały Was najbardziej. Informacje publikuję dla ciekawostki oraz dla ewentualnych spóźnialskich, którzy zdecydują się na zakup dosłownie w ostatniej chwili.

TOP 3

Książka Helion: pytho4 Książka Helion: czykov Książka Helion: ocpp11

TOP 4-6

Książka Helion: jcszp6 Książka Helion: eleby3 Książka Helion: jcppkw

Książka Helion: elekdk Książka Helion: algo4v Książka Helion: opencv Książka Helion: pytdk3

Dodatkowo: TOP 3 audiobooki

Książka Helion: getti2 Książka Helion: anginf Książka Helion: znadla


Poniżej znajduje się poprzednia wersja wpisu dotyczącego promocji:

Najpopularniejsze kategorie:

Elektronika »Informatyka »Programowanie »

Literatura »Języki obce »Biznes i ekonomia »

Książek w promocji jest tak dużo, że ciężko pokazać tu wszystkie ciekawe pozycje. Dlatego najlepiej przejrzeć kategorie bezpośrednio na Ebookpoint. Poniżej propozycje dla osób szukających inspiracji.

Bestsellery

Zaczynamy od książek, które były najchętniej wybierane w poprzednich edycjach promocji. Kliknięcie na okładkę przenosi na stronę z ceną promocyjną, opisem, spisem treści i fragmentem książki:

Książka Helion: eleby3 Książka Helion: budrob Książka Helion: ardupo Książka Helion: czykov Książka Helion: jcmikr

Moje propozycje

Książki, które moim zdaniem powinny zainteresować sporą część czytelników - zarówno tych, którzy są zafascynowani elektroniką, jak i tych, którzy skupiają się na programowaniu:

Książka Helion: pytho4 Książka Helion: elekdk Książka Helion: jcppkw Książka Helion: algo4v Książka Helion: ardupp

Książka Helion: proeby Książka Helion: gitroz Książka Helion: mckkod Książka Helion: c6pig6 Książka Helion: anginf

Więcej polecanych książek znaleźć można jeszcze w osobnym artykule:

Nowości

Kilka nowości, które wyglądają bardzo ciekawie. Niestety nie miałem jeszcze okazji zapoznać się z nimi, więc zachęcam każdego do samodzielnego sprawdzenia spisu treści i przykładowego rozdziału:

Książka Helion: jezc7d Książka Helion: agiler Książka Helion: dockaz Książka Helion: uczema Książka Helion: przepy

Audiobooki

Tytuły mniej techniczne, ale również powinny Was zainteresować! Szczególnie ciekawe dla osób, które szukają motywacji i inspiracji do działania:

Książka Helion: getti2_3 Książka Helion: amazon_3 Książka Helion: e_0y14 Książka Helion: grhama_3 Książka Helion: zeropr

Pozostałe

Macie dość książek technicznych? Sprawdźcie polecane pozycje z innych kategorii:

Książka Helion: e_0y1a Książka Helion: subszo Książka Helion: znadla Książka Helion: techl2 Książka Helion: zaprp2


Promocja trwa tylko do poniedziałku. Podczas poprzednich edycji zainteresowanie było tak duże, że strona księgarni nie wytrzymywała natłoku odwiedzających. Jeśli traficie na moment, w którym strona działa poprawnie to skorzystajcie z okazji i zakończcie zamówienie.

Aktualizacja - dodatkowe 24h

W związku z dużym zainteresowaniem czytelników promocja została przedłużona o dodatkowe 24h. Tańsze książki i audiobooki można więc kupić również dziś (w poniedziałek, 05.11.2018). Osoby, które jeszcze się nie zdecydowały powinny znaleźć dobre podpowiedzi w poniższych dwóch artykułach:


audiobooki, ebooki, eBookPoint, Helion, książki, promocja

Trwa ładowanie komentarzy...