KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

EastRobo 2018 – Białystok, 24.11.2018

EastRobo 2018 – Białystok, 24.11.2018

Pozostał niecały miesiąc do zawodów EastRobo. Będzie to już VII edycja największego wydarzenia dla fanów robotyki i technologii organizowanego we wschodniej części kraju.

W tym roku organizatorzy zachęcają do startu w 8 kategoriach (w tym w dwóch nowych).

Turniej EastRobo 2018 odbędzie się już 24 listopada 2018 roku w Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej. W tym roku nowością są dwie konkurencje dedykowane dla osób, które nie ukończyły 16 roku życia. Młodsi konstruktorzy robotów będą mogli rywalizować w kategoriach Junior LEGO Sumo oraz Junior LEGO Linefollower.

Oprócz tego organizatorzy przygotowali 6 standardowych konkurencji:

  • LEGO Sumo
  • LEGO Linefollower
  • Linefollower
  • Linefollower Turbo
  • Mini Sumo
  • Freestyle

Na terenie wydarzenia zostanie przygotowany kącik dla dzieci, w którym możliwe będzie rozpoczęcie swojej przygody z klockami LEGO i robotyką.

Wstęp dla widzów oraz udział w zawodach EastRobo jest darmowy, zawodnicy chcący wystartować w jednej z 8 kategorii proszeni są o rejestrację - formularz dostępny jest na stronie wydarzenia.

10 rzeczy, których nie możesz zapomnieć na zawody robotów
10 rzeczy, których nie możesz zapomnieć na zawody robotów

Jeśli tu trafiłeś, to znaczy, że prawdopodobnie wybierasz się na zawody robotów. Dlatego przygotowałem dla Ciebie listę 10 rzeczy, które... Czytaj dalej »

Dokładny harmonogram zawodów zostanie opublikowany już niedługo. Rejestracja trwa, regulaminy oraz pozostałe informacje można znaleźć na stronie zawodów. Za przygotowanie tegorocznej edycji EastRobo odpowiada koło naukowe Mobilne Systemy Inteligentne działające przy Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej we współpracy z Samorządem Studentów Politechniki Białostockiej.

Białystok, konkurs, robotyka, zawody

Trwa ładowanie komentarzy...