KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Festiwal Robotyki Eastrobo 2016, Białystok – 16.04.2016

Festiwal Robotyki Eastrobo 2016, Białystok – 16.04.2016

Tegoroczny Festiwal Robotyki Eastrobo, to już piąta edycja zawodów skierowana do miłośników robotyki, organizowanych przez KN Mobilnych Systemów Inteligentnych oraz KN Robotyków na Politechnice Białostockiej.

Jedno z największych wydarzeń robotycznych w tej części Polski. Laureat plebiscytu na najlepsze zawody według czytelników Forbot 2013/2014!

W tym roku zawodnicy będą mogli zmierzyć się w 8 konkurencjach: LEGO Sumo, Sumo, Minisumo, Nanosumo, Linefollower, LEGO Linefollower, Micromouse, Motorola Solutions FreeStyle. Co więcej nagrody trafią również do zwycięzców dodatkowej konkurencji: prezentacji drużyn!

Rejestracja trwa do 14 kwietnia! Osoby, które zarejestrują się do 4 kwietnia otrzymają koszulki oraz bony obiadowe. Festiwal odbędzie się 16 kwietnia 2016 na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej.

Wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w zmaganiach robotów, a także chcących dowiedzieć się więcej o zawodach, zapraszamy do odwiedzenia strony Eastrobo oraz profilu na Facebooku, gdzie już niedługo pojawi się więcej informacji o zawodach.

Serdecznie zapraszamy!

Informacja przesłana przez organizatorów.

Białystok, konkurs, zawody

Trwa ładowanie komentarzy...