KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

IT Academic Days po raz dziesiąty w Rzeszowie

IT Academic Days po raz dziesiąty w Rzeszowie

Już 25 listopada na Politechnice Rzeszowskiej rozpocznie się dziesiąta edycja znanego cyklu konferencji informatycznych IT Academic Days.

W tym roku to aż dwa dni prelekcji zorganizowane przez Rzeszowską Grupę IT przy współpracy z Rzeszowską Grupą .NET.

Podczas konferencji jej uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się jakie trendy opanowują świat IT i co nowego oferuje dla nas Windows 10 firmy Microsoft. Prelekcje zostały tak dobrane, aby każdy z uczestników konferencji mógł wzbogacić swoja wiedzę. Niezależnie czy dziedziczenie ma w jednym palcu, czy może dopiero co rozpoczyna swoją przygodę we wspaniałym świecie programowania i technologii.

roboty_lego_zawody

W tym roku, drugiego dnia konferencji, świat IT zostanie połączony z elektroniką przemysłową i użytkową. Wszyscy pasjonaci nowoczesnych technologii będą mogli przetestować najnowszą odsłonę kontrolera Kinect w strefie xBox i przekonać się co wspólnego ze studiami mają klocki LEGO. Przed tymi, którzy wolą tradycyjną rozrywkę strefa gier planszowych nie będzie miała tematów Taboo, należy się jednak śpieszyć zanim bomba zrobi Tik Tak Bum.

IT-AD-Rzeszow2

Jednak nie samymi wykładami żyje człowiek, każdy z uczestników będzie miał niepowtarzalną okazję aby z bliska przyglądnąć się najlepszym firmom z branży i dowiedzieć się od ich pracowników jak można stać się jednym z nich na ich licznych stanowiskach. Najbardziej aktywni uczestnicy wydarzenia poza przydatną wiedzą będą mieli okazję wynieść z murów Uczelni wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez naszych sponsorów.

Rzeszowski ITAD odbędzie się 25 i 26 listopada na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, jak już co roku w budynku V przy alei Powstańców Warszawy 12. Najświeższe informacje dotyczące tego wydarzenia oraz możliwość darmowej rejestracji na konferencję znajdziecie na stronie http://itad.rzeszow.pl oraz na Facebooku.

Informacja przesłana przez organizatorów.

firmy, konferencja, rzeszów

Trwa ładowanie komentarzy...