KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Kurs STM32 – #13 – Podsumowanie, QUIZ

Kurs STM32 – #13 – Podsumowanie, QUIZ

Za nami 12 najróżniejszych artykułów, które były częścią naszego kursu programowania STM32 dla zupełnie początkujących.

Jest to idealny moment na krótkie podsumowanie, oraz test sprawdzający wiedzę! Oczywiście nie zabraknie również zapowiedzi kolejnej publikacji. Teraz czekamy również na Wasze sugestie!

Quiz o STM32 - sprawdź swoją wiedzę

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami pora na prosty (?) quiz, który sprawdzi Waszą wiedzę. Przygotowałem dla każdego 20 pytań. Dotyczą one zarówno programowania oraz sprzętu. Odpowiedzi na wszystkie pytania znaleźć można w naszym kursie. Każdy może wypełnić quiz raz na godzinę. Proszę nie psuć zabawy innym poprzez podawanie odpowiedzi w komentarzach!

Spis treści całego kursu

Co dalej - zapowiedź

Tak jak wspominałem przy innych okazjach oczywiście pracujemy również nad kolejnymi kursami związanymi z STM32. Na ten moment skupiamy się na dwóch osobnych tematach:

  1. kontynuacja tego kursu na Nucleo z STM32F103RBT6, która omówi więcej przykładów praktycznych (oraz być może zrobimy tam przejście na HAL),
  2. zupełnie nowy kurs wykorzystania Cube oraz HAL na układach z rodziny F4.

W komentarzach do tego artykułu możecie wyrazić swoje oczekiwania. Konkretnie mówiąc, dajcie znać, którym kursem jesteście bardziej zainteresowani oraz jakiego typu przykładów chcielibyście więcej. Jeśli zależy Wam na omówieniu konkretnych peryferiów, to również warto temat ten poruszyć właśnie teraz!

Nawigacja kursu

Nie chcesz przegapić kontynuacji kursu? Skorzystaj z poniższego formularza i zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach!

Autor kursu: Piotr (Elvis) Bugalski
Autor quizu: Damian (Treker) Szymański

kurs, programowanie, quiz, stm32

Trwa ładowanie komentarzy...