KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Tydzień Programisty, 10-16.09.2018 – Poznań, Trójmiasto

Tydzień Programisty, 10-16.09.2018 – Poznań, Trójmiasto

W 256. dzień roku na całym świecie obchodzony jest Dzień Programisty. W tym roku święto to przypada na 13 września.

Tydzień Programisty to cykl aż 11 wydarzeń przeznaczonych dla osób, które już są częścią świata IT lub planują do niego dołączyć.

Fundacja CODE:ME postanowiła wydłużyć jednodniowe święto programistów - tak właśnie powstał Tydzień Programisty. W tym czasie przeprowadzone zostaną liczne spotkanie, warsztaty i prelekcje związane z szeroko pojętą branżą IT. Celem wydarzenia jest stworzenie warunków, w których będą mogli poznać się przyszli i obecni programiści, pracodawcy, inwestorzy oraz eksperci.

Zaplanowane wydarzenia

Tydzień programisty to liczne spotkania, które odbędą się w Poznaniu i Trójmieście:

Agenda wydarzenia.

Agenda wydarzenia.

W ramach tygodnia programisty odbędą się minikursy programowania, a także spotkania z firmami z branży oraz konferencja. Wszystko po to, by promować działania w branży IT – branży, która zarówno w Polsce jak i na świecie rozwija się błyskawicznie i wciąż potrzebuje nowych specjalistów.

Organizatorem wydarzenia jest CODE:ME fundacja założona z myślą o nauce programowania, a także z myślą o propagowaniu rynku IT. Więcej informacji o Tygodniu Programisty oraz formularze do zapisu znajdziecie na stronie wydarzenia.

it, programowanie, szkolenia, wydarzenia

Trwa ładowanie komentarzy...