KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Praca w SOLIDEXPERT – Specjalista techniczny E-CAD

Poszukiwany specjalista CAD, który nie boi się nowych wyzwań!

Teraz możesz dołączyć do zespołu SOLIDEXPERT, który jest najczęściej wybieranym dystrybutorem SOLIDWORKS w Polsce!

SOLIDEXPERT to autoryzowany dystrybutor oprogramowania CAD3D - SOLIDWORKS, autoryzowany dostawca szkoleń i wsparcia technicznego, dostawca rozwiązań w zakresie obliczeń, zarządzania oraz dokumentacji technicznej, działający na rynku od 2002 roku. SOLIDEXPERT to najczęściej wybierany dostawca SOLIDWORKS w Polsce!

Aktualnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista techniczny E-CAD

miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Pomoc techniczna z zakresu oferowanych przez firmę rozwiązań
  • Wdrożenia SOLIDWORKS/Electrical u Klienta
  • Prowadzenie szkoleń SOLIDWORKS/Electrical

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (zalecane kierunki: Elektrotechnika, Automatyka, Mechatronika lub pokrewne)
  • Znajomość innych programów typu E-CAD (np.: AutoCAD Electrical, EPlan, WSCad, PC Schematics, ElecWorks, See-Electrical)
  • Znajomość języka angielskiego (min. podstawowa)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość procesów biznesowych
  • Nienaganna kultura osobista, pewność siebie i śmiałość w kontaktach telefonicznych, bardzo wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne
  • Dokładność, dyspozycyjność, kreatywność, sumienność, komunikatywność, zaangażowanie i chęć do samodzielnej pracy
  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Dodatkowe:

  • Znajomość programów CAD 3D (np. SOLIDWORKS, Inventor, ProE, Catia, SolidEdge) będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość systemów ERP/CRM/CAD/PDM/PLM będzie dodatkowym atutem
  • Posiadanie uprawnień SEP oraz znajomość norm i dyrektyw LVD, EMC, RoHC Wspólnoty Europejskiej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie u największego dostawcy systemu CAD3D - SOLIDWORKS w Polsce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Możliwość dalszego rozwoju w ramach firmy, podnoszenie kwalifikacji, szkolenia techniczne,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, energicznym i doświadczonym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

solidworks

CAD, kraków, oferta, oprogramowanie, praca

Trwa ładowanie komentarzy...