KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Zdobądź Proxxona FBS 240/E – #1 – Mój Warsztat

Zdobądź Proxxona FBS 240/E – #1 – Mój Warsztat

Zgodnie z opublikowaną wcześniej zapowiedzią rozpoczynamy nową zabawę. Stawka jest wysoka, bo do rozdania mam łącznie kilkanaście wysokiej klasy Proxxonów FBS 240/E.

Dziś rusza marcowe zadanie, czyli okazja do zdobycia pierwszej szlifierko-wiertarki!

Osoby, które nie wiedzą o co chodzi odsyłam do wcześniejszego artykułu. Wszystkich innych zachęcam do przesyłania zgłoszeń do pierwszej edycji konkursu. Tym razem harmonogram wygląda następująco:

 1. 1 marca, start konkurs
 2. 31 marca, ostatni dzień zgłaszania swoich prac
 3. 1 kwietnia, start ankiety
 4. 7 kwietnia, koniec ankiety, wyniki
 5. do 15 kwietnia, wysyłka nagrody

Temat zadania: Mój warsztat bez Proxxona

Tak jak wspominałem, pierwsze zadanie, na zachętę, będzie bardzo proste. W tym miesiącu czekamy na zdjęcia Waszych warsztatów, w których brakuje Proxxona! Mogą to być zwyczajne zdjęcie miejsca, w którym pracujecie lub bardziej kreatywne, czyli takie, w których udowodnicie ewidentny brak narzędzi firmy Proxxon!

Nagroda

Nagroda - Proxxonów FBS 240/E

Aby wziąć udział w zadaniu, należy w komentarzu do tego wpisu umieścić od 2 do 4 zdjęć własnego warsztatu! W ramach weryfikacji, minimum na jednym ze zdjęć musi pojawić się napis FORBOT.pl oraz Wasz nick. Teksty te nie mogą być dodane w wersji cyfrowej!

Sponsorem głównym nagród jest właściciel sklepu ŚwiatNarzędzi.pl

logo_swiat_narzedzi

Sponsorem jest również Polski przedstawiciel Proxxona, firma "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (dawniej "Lange Łukaszuk" Spółka jawna)

logo_proxxon_800

Regulamin zadania

 1. Organizatorem konkursu jest właściciel serwisu FORBOT.pl (zwany dalej organizatorem), który zajmuje się wyłącznie: określeniem tematyki prac konkursowych, wyznaczeniem miejsca do publikowania artykułów oraz przeprowadzeniem głosowania wyłaniającego autorów najlepszych prac.
 2. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez firmy niezwiązane z organizatorem, organizator podejmuje się jedynie umożliwienia przekazania nagród do zwycięzców.
 3. W konkursie udział wezmą jedynie zgłoszenia zawierające od 2 do 4 zdjęć warsztatu elektronicznego, z których na minimum jednym widoczny będzie napis FORBOT.pl oraz nazwa użytkownika zgłaszającego się do konkursu.
 4. Udział w konkursie możecie wziąć każdy użytkownik serwisu FORBOT.pl, w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda opiekuna prawnego, która będzie weryfikowana w przypadku wygrania danego zadania przez osobę niepełnoletnią.
 5. Zwycięzca wyłoniony zostanie w publicznej, 7-dniowej ankiecie, która będzie dostępna dla wszystkich czytelników serwisu. Organizator zastrzega sobie prawo do unieważnienia głosów, które będą zdobyte w nieuczciwy sposób (np.: poprzez tworzenie sztucznych kont lub oferowanie korzyści innym osobom za oddanie głosu na własne zgłoszenie).
 6. Sytuacje niejasne oraz nieopisane w niniejszym regulaminie będą wyjaśniane publicznie przez organizatora konkursu.

Nie chcesz przegapić kolejnych zadań oraz wyników? Skorzystaj z poniższego formularza i zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach!

konkurs, konkursProxxon, narzędzia, proxxon

Trwa ładowanie komentarzy...