KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Zobacz nowe technologie i roboty w Centrach Amazon

Zobacz nowe technologie i roboty w Centrach Amazon

Amazon rozbudował właśnie program wycieczek, który umożliwia teraz zwiedzanie trzech centrów logistyki e-commerce zlokalizowanych w Polsce.

Podczas godzinnej wycieczki można zobaczyć wiele nowoczesnych technologii oraz robotów, które wspomagają pracę w tych obiektach.

Roboty, algorytmy i uczenie maszynowe - możesz o tym czytać w książkach, oglądać w filmach, słuchać o tym w radiu lub... odwiedzić jedno z Centrów Logistyki Amazon w Polsce i zobaczyć to na własne oczy. Wraz z początkiem lutego Amazon rozszerzył program Zwiedzania swoich Centrów Logistyki E-Commerce o nowe lokalizacje. Dzięki temu jeszcze więcej osób będzie mogło przekonać się, co tak naprawdę kryje się za kulisami działalności tej firmy w Polsce.

„Nasze Centra są pełne autorskich, nowoczesnych technologii Amazon. Dzisiaj dajemy zwiedzającym unikatową możliwość przyjścia i zobaczenia na własne oczy naszych robotów, maszyn i niespotykanych nigdzie indziej innowacji w logistyce" — powiedział Bartłomiej Gierałtowski, Manager działu inżynieringu i utrzymania ruchu.

Roboty pracujące w Amazon

Roboty pracujące w Amazon

Wycieczki po Centrum Amazon

Osoby zainteresowane odwiedzeniem Centrum Amazon w Szczecinie, Poznaniu lub Wrocławiu mogą bezpłatnie zarezerwować termin wizyty na specjalnej stronie. Podczas trwającej ~60 minut trasy, goście będą mieli okazję dowiedzieć się, w jaki sposób pracownicy firmy kompletują, pakują i dystrybuują produkty takie jak książki, czy elektronika oraz jak wspierają ich w tym najnowocześniejsze technologie.

Wraz z początkiem bieżącego roku, w ramach rozszerzonego programu Zwiedzania, Amazon zaprosił już setki uczniów do odwiedzenia swoich Centrów Logistyki E-Commerce, którzy dowiedzieli się, co tak naprawdę się dzieje, po kliknięciu przycisku Kup teraz na stronach firmy.

To była niesamowita wizyta - zobaczyliśmy 3 000 robotów „wirujących” po podłodze z regałami pełnymi produktów" - powiedziała Magda, lat 18, po wizycie w Centrum Amazon - "Wspaniale było przekonać się, jak te wszystkie niesamowite innowacje wykorzystywane są w codziennej pracy."

Amazon posiada w Polsce 5 nowoczesnych Centrów Logistyki E-Commerce (w Poznaniu, Sosnowcu, Szczecinie oraz Wrocławiu, gdzie znajdują się dwa obiekty firmy), Centrum Rozwoju Technologii w Gdańsku oraz biuro Amazon Web Services w Warszawie.

Zapisz się na wycieczkę »

Informacja prasowa przesłana
przez Amazon Polska.

Delft zwycięża w Amazon Picking Challenge
Delft zwycięża w Amazon Picking Challenge

Roboty pracujące w magazynach wykonują wiele czynności. Jednak wyjmowanie towarów z półek i wkładanie ich do pudełek, nadal stanowi duże... Czytaj dalej »

amazon, robotyka, wycieczka

Trwa ładowanie komentarzy...