KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Hosting LH.pl – nowy partner technologiczny Forbota

Hosting LH.pl – nowy partner technologiczny Forbota

Pewnie część z Was doświadczyła problemów technicznych, które od kilku miesięcy pojawiały się na Forbocie. Nowe kursy elektroniki sprawiły, że poprzednio wykorzystywany hosting przestał się już sprawdzać.

Od kilkunastu dni wszystkie problemy ustały, a dostęp do Forbota jest jeszcze szybszy. Było to możliwe dzięki pomocy od hostingu LH.pl!

Poszukiwania nowej firmy hostingowej zacząłem pewnej nocy od rozesłania zapytań do kilku firm. Po szybkiej wymianie wiadomości najlepiej wypadła wspominania już oferta hostingu LH.pl.

Jednak naprawdę dużym zaskoczeniem była błyskawiczna propozycja pomocy i bezpłatnego utrzymania Forbota w chmurze LH. Tym sposobem, Forbot trafił na zupełnie nową, znacznie szybszą maszynę. Po drodze napotkałem kilka przeszkód, jednak zawsze mogłem liczyć na wsparcie od LH, za co należą im się ogromne podziękowania!

hosting

Co ważne, właśnie ta firma zajęła I miejsce w rankingu serwerów dedykowanych pod WordPressa, czyli skryptu, na którym działa blog Forbota. Lepiej trafić więc nie mogłem!

Skąd ten wpis?

Z góry odpowiadam, na pytanie, które pewnie się pojawi: tak, jak najbardziej chce zrobić hostingowi LH.pl dobrą reklamę, bo która inna firma zaoferowałaby tak kompleksową pomoc? Jeśli szukacie małego serwera współdzielonego lub większej mocy obliczeniowej w chmurze, to teraz wiecie, którą firmę wybrać - szczerze polecam! Zresztą sami widzicie, jak Forbot teraz pięknie działa.

Chyba po raz kolejny sprawdza się, że do 3 razy sztuka. Bo LH.pl, jest właśnie trzecią firmą, której powierzam Forbota. Porównując z poprzednimi, to właśnie teraz mam najlepsze przeczucia. Na ten moment wiem, że wszystkie kursy elektroniki są bezpieczne w chmurze, a ja mogę skupić się na pracach związanych z kolejnymi publikacjami - więcej informacji na ich temat już niebawem!

LH.pl - jeszcze raz, wielkie dzięki za pomoc!

hosting, LH, serwer

Trwa ładowanie komentarzy...