KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Odwiedź Robotic Tournament – zawody robotów w Rybniku

Odwiedź Robotic Tournament – zawody robotów w Rybniku

Już 6 kwietnia odbędzie się 11. edycja Robotic Tournament, czyli jednego z najpopularniejszych turniejów robotyki w Polsce i Europie!

Wstęp dla widzów jest darmowy. Podczas trwania zawodów, będzie można obserwować zmagania robotów w aż 15 konkurencjach.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na kolejną, już jedenastą, edycję Międzynarodowego Turnieju Robotów Robotic Tournament. Konkurs odbędzie się 6 kwietnia 2019 r., w budynku Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku przy ulicy Kościuszki 5.

Robotic Tournament to zawody z wieloletnią tradycją. W roku ubiegłym osiągnięta została rekordowa liczba zarejestrowanych robotów. Do konkursu zgłoszono prawie 400 konstrukcji, a wiele z nich było dziełem zawodników spoza granic naszego kraju. Takie zainteresowanie zawodami organizowanym w Rybniku stawia to wydarzenie w czołówce największych imprez robotycznych w środkowej Europie. 

Plakat wydarzenia

Plakat wydarzenia

W tym roku organizatorzy planują rozegranie 15 konkurencji. Roboty będą rywalizować w kategoriach: NanoSumo, MicroSumo, MiniSumo, Sumo, LineFollower, LineFollower enhanced, MicroMouse, Freestyle, RoboDragRace, LineFollower for LEGO, LineFollower for LEGO enhanced, LegoConstructor, Sumo for LEGO, i RoboDragRace for LEGO oraz RoboStrong.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w nadchodzącej edycji Robotic Tournament oraz wszystkich tych, którzy chcieliby jako widzowie na własne oczy zobaczyć zmagania robotów. Jest to świetna okazja na uatrakcyjnienie rodzinnego, sobotniego popołudnia!

Rejestracja robotów trwa do 31 marca 2019, a same zawody odbędą się 6 kwietnia 2019. Wszyscy zainteresowani udziałem w zawodach znajdą niezbędne informacje na oficjalnej stronie wydarzenia.

roboty, wydarzenia, zawody

Trwa ładowanie komentarzy...