KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Trójmiejski Turniej Robotów 2016, Gdańsk – 21.05.2016

Trójmiejski Turniej Robotów 2016, Gdańsk – 21.05.2016

Od godziny 10 rano zawodnicy będą prezentować swoje konstrukcje i ich umiejętności na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki .

Trójmiejski Turniej Robotów, to największe takie wydarzenie na Pomorzu, organizowane już po raz ósmy przez studentów ze Studenckiego Koła Automatyków SKALP. Wstęp wolny!

Czy chcesz obejrzeć na własne oczy zmagania walecznych robotów Sumo lub wyścigi szybkich LineFollower’ów? A może zagubione w labiryncie MicroMouse’y i zachwycające oryginalnością konstrukcje w konkurencji Freestyle? Jedno jest pewne - TTR to świetna propozycja na spędzenie dnia zarówno dla zawodników jak i widzów.

W poprzedniej edycji udział wzięło 170 zawodników, a dzięki popularnym kursom internetowym stworzenie własnej konstrukcji staje się dużo prostsze. Co roku organizatorzy zapewniają także atrakcje dla najmłodszych, przygotowując odpowiednie stanowiska edukacyjne.

Na turnieju można także zobaczyć bardziej skomplikowane roboty prezentowane przez firmy z branży automatyki i robotyki. Wstęp wolny, więcej informacji znaleźć można na stronie TTR oraz na Facebooku.

Informacja przesłana przez organizatorów.

gdańsk, konkurs, zawody

Trwa ładowanie komentarzy...