Ta strona używa ciasteczek (plików cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem i akceptuję
Testy SSLW przypadku problemów z działaniem bloga proszę o kontakt na adres web@forbot.pl lub na forum.

Trójmiejski Turniej Robotów 2016, Gdańsk – 21.05.2016

Wydarzenia 13.04.2016 Damian (Treker)

ttr_logotypOd godziny 10 rano zawodnicy będą prezentować swoje konstrukcje i ich umiejętności na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki .

Trójmiejski Turniej Robotów, to największe takie wydarzenie na Pomorzu, organizowane już po raz ósmy przez studentów ze Studenckiego Koła Automatyków SKALP. Wstęp wolny!

Czy chcesz obejrzeć na własne oczy zmagania walecznych robotów Sumo lub wyścigi szybkich LineFollower’ów? A może zagubione w labiryncie MicroMouse’y i zachwycające oryginalnością konstrukcje w konkurencji Freestyle? Jedno jest pewne – TTR to świetna propozycja na spędzenie dnia zarówno dla zawodników jak i widzów.

W poprzedniej edycji udział wzięło 170 zawodników, a dzięki popularnym kursom internetowym stworzenie własnej konstrukcji staje się dużo prostsze. Co roku organizatorzy zapewniają także atrakcje dla najmłodszych, przygotowując odpowiednie stanowiska edukacyjne.

Na turnieju można także zobaczyć bardziej skomplikowane roboty prezentowane przez firmy z branży automatyki i robotyki. Wstęp wolny, więcej informacji znaleźć można na stronie TTR oraz na Facebooku.

Informacja przesłana przez organizatorów.

Powiadomienia o nowych, darmowych artykułach!

Komentarze

Nikt jeszcze nic nie napisał. Dodaj pierwszy komentarz.

FORBOT Damian Szymański © 2006 - 2017 Zakaz kopiowania treści oraz grafik bez zgody autora. vPRsLH.