KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Więcej nowych kursów, dalsze plany i możliwość wsparcia

Więcej nowych kursów, dalsze plany i możliwość wsparcia

Od kiedy uruchomiłem blog Forbota skupiam się zdecydowanie najbardziej na nowych treściach. Kursy i poradnik - jest tego coraz więcej. Ciężko znaleźć drugą stronę, która publikowałaby tyle artykułów technicznych w tak regularny sposób.

Chciałbym, aby było tego jeszcze więcej. Wiem, że należy również poprawić kilka innych spraw - chociażby technicznych. Teraz może się to udać!

Aby plany zostały zrealizowane szybko i dobrze postanowiłem poprosić Was o wsparcie. Wiem, że nie przekonam wszystkich - liczę, że doczytacie jednak tekst do końca i podejmiecie wtedy swoją decyzję. Wspólnymi siłami możemy doprowadzić do zwiększenia liczby dostępnych materiałów!

Jak możesz pomóc? Zostań Patronem!

Niedawno uruchomiłem profil Forbota na Patronite. Serwis ten od niedawna umożliwia społeczności wspieranie twórców. Tak, jak na Kickstarterze, każdy może przekazać drobną kwotę, która pozwoli na realizację wspólnego celu.
working together

W przypadku Patronite deklaruje się drobne, regularne wpłaty. Dzięki temu efekty widoczne są cały czas, nie jest to akcja jednorazowa i ma się kontrolę nad realizacją planu. Oczywiście w każdej chwili możliwe jest anulowanie wsparcia!

Jakie będą efekty jeśli pomożesz?

Najważniejsze efekty, które będą dla Was natychmiast widoczne, to:

  1. Szybsza publikacja kursów - aktualnych oraz nowych.
  2. Regularne (w 100% niezależne) recenzje produktów typowanych przez Was.
  3. Rozbudowa zaplecza technicznego (lepsze zdjęcia i materiały wideo).
  4. Rozbudowa serwisu (wersja na urządzenia mobilne, nowy silnik forum).

Dodatkowo, po realizacji każdego celu, opublikuję bonusowy artykuł. Wszystkie informacje na ten temat opisałem dokładnie na profilu Forbota na Patronite.

 

Dla kogo?

Wpis kieruję głównie do osób, które uważają, że treści publikowane na blogu są dla nich przydatne. Pomagają zaoszczędzić czas i pozwalają nauczyć się czegoś nowego. Może to właśnie dzięki kursom Forbota rozpoczęliście przygodę z elektroniką lub po prostu znajdujecie tutaj coś dla siebie?

Zdaje sobie sprawę, że część z Was nie popiera takich inicjatyw, bo przecież wszystkie treści w Internecie są darmowe. Nikogo nie zmuszam. Pamiętajcie jednak, że po drugiej stronie są jednak spore koszty, które trzeba ponieść, aby możliwe było regularne dostarczanie dopracowanych artykułów. Brak tu wielkich wyskakujących bannerów - nie chcę tego zmieniać. Robię wszystko, aby skupiać się na dobrych treściach.

 

forbot, kursy, patron, wsparcie

Trwa ładowanie komentarzy...