KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Wszystko zaczęło się dokładnie rok temu!

Wszystko zaczęło się dokładnie rok temu!

Czas nieubłaganie płynie coraz szybciej. Właśnie zorientowałem się, że 09.08.2014, czyli dokładnie rok temu uruchomiłem blog Forbota!

Pora na małe podsumowanie oraz rozliczenie ze złożonych obietnic. Chętnie przeczytam również Wasze opinie, które pomogą kształtować Forbota!

Jeśli nie pamiętacie, jak wyglądały początki, to zachęcam do zerknięcia na artykuł zapowiadający nowy blog: Witaj na nowym Forbocie! Warto również przypomnieć, jak wyglądała strona główna przed wprowadzonymi zmianami, a prezentowała się następująco:

Forbot rok temu!

Forbot rok temu!

Mam nadzieję, że nie tylko ja widzę kolosalne różnice, które wpływają zdecydowanie na plus nowej wersji? We wspomnianym tekście zapowiedziałem również regularne publikacje artykułów. Wtedy, zadeklarowałem minimum 1 wpis tygodniowo. Sprawy jednak potoczyły się inaczej i tym samym, średnio na nowym Forbocie publikowane było 3-4 artykuły tygodniowo.

TOP artykuły Forbota?

Nowych tekstów było całkiem sporo. Poniżej przedstawiam TOP listę artykułów. Dotyczy ona kilku najpopularniejszych artykułów z ostatniego roku (kolejność losowa)

Co dalej?

Jeszcze więcej, jeszcze lepszych artykułów i kursów! Konkretne kierunki rozwoju oczywiście w dużym stopniu zależą od Was. Dlatego liczę na waszą opinię w komentarzach, co do minionego roku. Nowej wersji Forbota, zarówno od strony technicznej, jak i tej merytorycznej! Każda opinia jest dla mnie ważna i motywuje do dalszej pracy!

artykuły, forbot, kursy, urodziny

Trwa ładowanie komentarzy...