KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Zawody robotów ROBO~motion 2021 – Rzeszów, 28.11.2021

Zawody robotów ROBO~motion 2021 – Rzeszów, 28.11.2021

Świetna wiadomość dla osób, którym brakowało zaciętych rywalizacji podczas zawodów robotów. Już 28 listopada odbędzie się kolejna edycja międzynarodowych zawodów ROBO~motion!

Trwa rejestracja, organizatorzy planują rozegranie 15 konkurencji oraz liczne atrakcje dla widzów.

ROBO~motion powraca do Rzeszowa! Tegoroczna edycja międzynarodowych zawodów odbędzie się 28 listopada 2021 r na terenie Politechniki Rzeszowskiej. Tym razem organizatorzy przygotowali aż 8 kategorii, które podzielono na 15 niezależnych konkurencji.

Od robotów LEGO, przez wyścigi na torach linefollowerów, przez walki robotów sumo, aż po zupełną nowość: Smash Bots by RoboLAB. Potężne, zdalnie sterowane śmiercionośne maszyny staną do walki w dedykowanej zamkniętej arenie. Roboty startujące w tej konkurencji mogą mieć maksymalnie 30 x 30 centymetrów, przy limicie wysokości, który ustalono aż na 200 cm. Kto z Was wykaże się kreatywnością?

Wyścigi robotów podczas zawodów w Rzeszowie

Wyścigi robotów podczas zawodów w Rzeszowie

Oprócz standardowych konkurencji organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek. Każdy konstruktor niezależnie od tego czy dopiero zaczyna przygodę z elektroniką, czy jest już doświadczonym w bojach majsterkowiczem, znajdzie tutaj coś dla siebie. Nie zabraknie również licznych atrakcji dla widzów, a na zawodników czekać będą nagrody pieniężne.

Więcej informacji na temat ROBO~motion znaleźć można na stronie wydarzenia oraz na Facebooku, gdzie pojawią się informacje odnośnie kolejnych konkurencji wraz z regulaminami. Rejestracja na wydarzenie już trwa!

Organizatorem zawodów jest Rzeszowska Grupa IT czyli Koło Naukowe Automatyków i Robotyków ROBO oraz Koło Naukowe Elektroniki i Technologii Informacyjnych a także rzeszowski RoboLAB Fundacji Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza. Kto z Was wybiera się na zawody do Rzeszowa? Dajcie znać w komentarzach!

rzeszów, wydarzenia, zawody

Trwa ładowanie komentarzy...