Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć,

Wiek 35+, Trafiłem tutaj bo zawsze chciałem dowiedzieć co to są te rezystory, tranzystory, kondensatory... i jak to wszystko działa. Zacząłem od I kursu elektroniki, teraz dłubie przy Arduino, zobaczymy co będzie dalej 😀

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@macizet witam na forum, dobry start - powodzenia w dalszej nauce elektroniki 🙂

@zbyszekk witaj! Owocnych eksperymentów z kamerą, nie będę wytykał palcami, ale mamy na forum starszych użytkowników - nie wiem czy będziesz miał u nich taryfę ulgową 😉

@jogaszu super, witaj na forum - powodzenia przy nauce Arduino. Mam nadzieję, że kursy będą pomocne!

Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich;)

Moje pierwsze posty nie byly w tym temacie... niestety:/ ale czas najwyzszy sie przywitac i przedstawic:)

Mam na imie Krzysiek lat zaraz 30:) interesuje sie wszystkim, praca w drewnie, metalu, szkle. Wszystko z czego mozna zrobic cos ciekawego. Teraz zeby urozmaicic swoje projekty chce dowiedziec sie czegos o elektronice:) im wiecej czytam tym wiecej mam pomyslow a im wiecej pomyslow tym wiecej pytan;) Do zobaczenia na forum:)

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam,

Czytuje Forbota od kilku już lat, ale teraz się powoli biorę za kursy. Wielkie podziękowania za czas i wysiłek włożony w ich opracowanie i aktywną pomoc na forum. Mam nadzieję, że społeczność forbota będzie stale rosła.

Nigdy nie miałem styczności z elektroniką, ale zawsze mnie fascunowało to jak to działa. Powoli się wgryzam, wynalazek arduino jest rzeczywiście genialny dla początkujących. Wasze kursy i zdania domowe to takie sudoku w praktyce. Tak trzymać!

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam

Mam na imię Piotrek, mam 36 lat, jestem elektrykiem i pracuję w przemyśle. Na początku próbowałem zrealizować projekt o automatykę przemysłową ale są tam ogromne ograniczenia (dostęp czujników, możliwości programowe, CENA), I trak odkryłem uC, arduino, Forbota. Dzięki za kursy dzięki którym poznałem programowanie i jego możliwości.

Pozdtrawiam

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich,

Elektroniką od dawna interesowałem, tylko nie miałem możliwości i czasu. Niedawno stuknieła mi trzydziestka, i twierdziłem że muszę wykorzystać cześć czasu dla siebie, i cieszą mnie takie zabawy z elektroniką. 😄 Cieszy mnie to że są naprawdę fajnie kursy, proste i przejrzysty. Duży plus dla Forbot! A na naukę nigdy nie jest za późno, a człowiek uczy całe życie.

W tej chwili uczę się podstawy elektroniki poziom 1, i trzymajcie za mnie kciuki żebym czegoś nauczył. 😛 

 

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dzień dobry,

Mam na imię Dawid. Hobbistycznie zajmuję się Arduino, którym zainteresowałem się właśnie dzięki kursom. Programuję w języku Java i rozwijam swoje umiejętności w programowaniu na Androida. 

W planach mam spróbowanie swoich sił w AVR.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.