KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Arduino & Raspberry Pi Day – Katowice, 16.03.2019

Arduino & Raspberry Pi Day – Katowice, 16.03.2019

Zbliża się międzynarodowy dzień liczby pi, który już od kilku lat jest świętem fanów Raspberry Pi. W tym roku termin ten praktycznie pokrywa się również z dniem Arduino.

Jest to więc dobra okazja do organizacji spotkań dla fanów obu platform. Jedno z takich wydarzeń odbędzie się w Katowicach.

W tym roku wystąpiła ciekawa zbieżność dat. Termin międzynarodowego Arduino Day został ustalony na 16 marca, czyli 2 dni po dniu liczby pi (14 marca). Takie okazje świetnie się łączą! Przykładem jest wydarzenie Arduino & Raspberry Pi Day, które obędzie się w sobotę, 16 marca w Katowicach.

Tego dnia będzie można wziąć udział w ciekawych prelekcjach i warsztatach. Oprócz tego, możliwe będzie również zapoznanie się z ciekawymi projektami elektronicznymi oraz nawiązanie znajomości z innymi osobami zafascynowanymi Arduino oraz Raspberry Pi.

Trwa konkurs - pochwal się projektem

Masz gotowy projekt, w którym korzystasz z Arduino lub Raspberry Pi? Opisz go, zrób kilka zdjęć i wyślij je mailem do organizatora konkursu (termin nadsyłania prac do 28 lutego). Autorzy najlepszych prac zostaną zaproszeni do wystawienia swoich projektów w konkursie głównym, który rozegrany zostanie podczas Arduino & Raspberry Pi Day. Podczas wydarzenia jury wyłoni zwycięzców i przydzieli nagrody w dwóch kategoriach (osobno dla projektów z Arduino oraz Raspberry Pi).

Więcej informacji na temat konkursów, nagród oraz sposobu przesyłania zgłoszeń znaleźć można na stronie wydarzenia oraz na Facebooku. Niedługo pojawi się tam pełna agenda wraz z informacjami na temat wykładów oraz warsztatów. Organizatorem wydarzenia jest autor bloga inzynierdomu.pl.

10 powodów do nauki elektroniki
10 powodów do nauki elektroniki

Elektronika otacza nas na każdym kroku. Dzięki nowym technologiom i ułatwionemu dostępowi do informacji coraz więcej osób interesuje się... Czytaj dalej »

arduino, raspberrypi, szkolenia, warsztaty, wydarzenia

Trwa ładowanie komentarzy...