KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Polska Konferencja SOLIDWORKS – musisz tam być!

Polska Konferencja SOLIDWORKS – musisz tam być!

Już 23 października br. odbędzie się Polska Konferencja SOLIDWORKS 2016. Tym razem, entuzjaści tego programu, będą mogli spotkać się w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Organizatorem kolejnej edycji wydarzenia jest, jak zawsze, firma SOLIDEXPERT.

W   tej  edycji,  uczestnicy konferencji w przeciągu jednego dnia będą mieli okazję poznać ponad 200 nowych funkcji SOLIDWORKS 2016. Nasi doświadczeni specjaliści omówią i zaprezentują wykorzystanie ich w praktyce. Jak co roku, i tym razem nie obędzie się bez specjalnych atrakcji oraz udziału zaproszonych gości. W trakcie przerw uczestnicy konferencji będą również mogli odwiedzić stoiska wystawców i naszych partnerów.

polska-konferencja-solidworks

Polska Konferencja SOLIDWORKS 2016 w Krakowie to również świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Co roku odwiedza nas ponad setka firm z różnych branż, które łączy jeden wspólny mianownik  - SOLIDWORKS! Wydarzenie to dla wielu firm jest świetną okazją do nawiązania współpracy w przyszłości.

W najbliższym czasie zostanie opublikowane więcej szczegółów oraz harmonogram konferencji, ale już teraz zapraszamy do rejestracji na wydarzenie!

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie Polskiej Konferencji SOLIDWORKS. Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym Forbota.

Informacja przesłana przez organizatorów.

CAD, konfernecja, solidworks

Trwa ładowanie komentarzy...