KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Chcesz użyć BTM-222 w swoim projekcie? Nie rób tego!

Chcesz użyć BTM-222 w swoim projekcie? Nie rób tego!

Projektujecie kolejne urządzenie wyposażone w łączność Bluetooth. Niska cena oraz popularność modułu skłoniła Was do wyboru BTM-222?

Sprawdźcie najnowszą wiadomość na temat tego układu, która może zmienić wasze plany!

Moduł BTM-222 pojawiał się na Forbocie w wielu projektach. Opisywaliśmy jego wykorzystanie nie tylko w robotyce. Stosunkowo niska cena oraz łatwa obsługa sprawiały, że był chętnie używany w konstrukcjach wielu osób.

Popularny moduł BTM-222

Popularny moduł BTM-222

Niedługo może się to zmienić! Jego producent, firma RAYSON, zaprzestała właśnie produkcji modułu. W chwili obecnej nie są znane informacje na temat następcy BTM-222. Informację publikujemy jako pierwsi, dzięki uprzejmości firmy Transfer Multisort Elektronik, która pamiętając o hobbystyach, przekazała mi tę zaskakującą wiadomość.

Konstruktorzy robotów zapewne pamiętają (i nadal zauważają) wycofanie jednego z czujników odległości firmy SHARP. Sensory te zniknęły z rynku praktycznie bez ostrzeżenia. Później były dostępne tylko pojedyncze sztuki, do tego w bardzo wysokich cenach. Czy tak będzie z BTM-222?

Dostępność moduiłu w ofercie TME.

Dostępność moduiłu w ofercie TME.

W chwili obecnej w magazynie TME niestety nie znajdziemy tego modułu. Jednak planowana dostawa (prawdopodobnie ostatnia) w ilości ponad 9000 sztuk powinna niedługo dotrzeć do magazynu firmy. Będzie to idealna okazja do zrobienia własnych zapasów!

Za przesłanie cennej informacji dziękuję TME!

bluetooth, BTM-222, moduł, TME, zakupy

Trwa ładowanie komentarzy...