KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

INnovation Technology Conference 2017 – Rzeszów, 26.10.17

INnovation Technology Conference 2017 – Rzeszów, 26.10.17

Już za miesiąc miłośnicy nowych technologi spotkają się na długo wyczekiwanym wydarzeniu! Rzeszowski Geek Week ma do zaoferowania naprawdę wiele atrakcji!

Jednym z ważniejszych punktów programu jest konferencja INT C, która skupia się na aktualnych trendach w elektronice, automatyce i informatyce!

Już w przyszłym miesiącu w Rzeszowie odbędzie się tygodniowa uczta dla fanów nowinek technicznych. Geek Week jest wydarzeniem odbywającym się na Politechnice Rzeszowskiej.

Od 21 do 27 października 2017 zaplanowane są następujące atrakcje:

  • 21-22.10 – hackathon programistyczny – Rzethon,
  • 23.10 – Dzień Wiedzy na WEiI – zagadki do rozwiązania przez trzy osobowe drużyny studentów z zakresu informatyki i elektroniki,
  • 24.10 – Zajęcia Kół Naukowych – KNEITI i SKNI KOD będą prezentować ciekawe rozwiązania i projekty, zachęcając studentów do działania w środowisku studenckim,
  • 25.10 – Game Tournament na Politechnice Rzeszowskiej,
  • 26.10 – INnovation Technology 2017, Politechnika Rzeszowska,
  • 27.10 – Gra miejska organizowana na terenie miasta Rzeszów.
Wykłady podczas konferencji.

Wykłady podczas konferencji.

Szczególnym punktem programu jest konferencja INnovation Technology, podczas której specjaliści z wiodących firm będą opowiadać o innowacyjnych rozwiązaniach w automatyce oraz przemyśle elektronicznym i informatycznym.

Stoiska firm partnerskich.

Stoiska firm partnerskich.

Konferencja jest dostępna dla każdego zarówno dla przyszłych studentów jak i tych już zaznajomionych z treściami akademickimi. INnovation Technology Conference jest też wspaniałą okazją do zapoznania się z ofertą firm partnerskich. Z pewnością właśnie podczas takich okazji wielu studentów znajdzie świetne oferty stażu lub pracy.

Wybieracie się do Rzeszowa?

geek week, hackathon, intc, it

Trwa ładowanie komentarzy...