Skocz do zawartości

Sumo Challenge 2010 - uwagi, opinie, prośby, sugestie


bulibulibu

Pomocna odpowiedź

W razie czego ja będę się prezentował we Freestyle, mam nadzieję że będę miał już koszulkę z diody. Taki brzydal, smarkaty, w okularach z robotem kroczącym

Ok, jakby co to Cię chwycę. Jak dobrze pójdzie to może w przyszłym roku wystartuję w humanoid sprint albo LF, ale wolałbym to pierwsze.

Link do komentarza
Share on other sites

No, mnie ciekawi bardzo ta konkurencja humanoid sprint. Zgłosiło się kilka robotów, mam nadzieję że przyjadą 😃

[ Dodano: 05-11-2010, 00:00 ]

Mam jeszcze pytanie odnośnie harmonogramu i kategorii freestyle. Macie napisane że odbędzie się prezentacja robotów na głównej scenie. Wszystkie roboty będą prezentowane na głównej scenie? Czy będą wybierane roboty "do finału", czy najlepsze zostaną wyłonione z głosowania od razu w fazach eliminacyjnych? Czy w fazie finałowej będą się odbywać jeszcze jakieś prezentacje, czy po fazie eliminacyjnej możemy się pakować i czekać na wyniki? Sorry za tyle pytań, ale pierwszy raz startuję w tej kategorii 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Freestyle - jest to opisane w regulaminie, choć nieaktualny jest wpis o dwukrotnym prezentowaniu na scenie. Więc:

Od początku zawodów (od 10:30) przy scenie gotowe będzie miejsce (ławka + krzesła), gdzie mozesz prezentować swojego robota. Głosowanie zaczyna się od tego momentu. Od 14:30 każdy z zawodników wychodzi na scene i z mikrofonem krótko opisuje funkcje robota, czemu jest taki fajny i w ogóle 😉 W trakcje i po prezentacji zapewne zostanie oodanych najwiecej głosów. Po prezentacji mozesz wrocic prezentowac robota na poprzednie miejsce, my ok. 16-17 zakończymy głosowanie, a wtedy pozostaje czekac na wyniki.

Nie ma w tej konkurencji "eliminacji",ani "finałów" - liczą sie głosy z całego dnia.

Link do komentarza
Share on other sites

Dziękuję, zrozumiałem 😃 Chciałem od razu zgłosić że robot "Bajtel" zarejestrowany w FTL się nie stawi bo przysłali mi niesprawny silnik (pozdrowienia dla mobot.pl).

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Jeśli ktoś będzie miał czas na zrobienie zdjęć to zachęcam do wysyłania ich na treker@forbot.pl ze wszystkich, które otrzymam utworzę fotorelację.

W wolnej chwili zalogujcie się na diode i powiedzcie jak Wam idzie 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.