KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

20 książek dla elektroników i programistów

20 książek dla elektroników i programistów

Wydawnictwo Helion coraz częściej szykuje dla czytelników ciekawe promocje. Zdarza się, że czasu na podjęcie decyzji jest naprawdę mało. Dlatego pomocna będzie ta ściąga!

Większość z Was zainteresowana jest zapewne książkami o elektronice oraz programowaniu. Oto lista 20 książek, które warto przeczytać!

Lista sporządzona została na podstawie statystyk naszych recenzji oraz informacji, które książki wybieraliście najchętniej w poprzednich promocjach (ostatnia aktualizacja styczeń 2018).

Książki o Arduino i Raspberry Pi

Wielu z Was po wykonaniu ćwiczeń z naszych darmowych kursów Arduino i Raspberry Pi szuka inspiracji do kolejnych projektów. Tutaj świetnie sprawdzą się książki, które opisują przykładowe urządzenia zbudowane na bazie tych platform.

Książka Helion: ardaud Książka Helion: apokal Książka Helion: ardupp Książka Helion: zrtosa Książka Helion: rpszge 

Książki o programowaniu

Poniższe książki dedykowane są dla osób, które chcą podszkolić umiejętności programistyczne. Od porządnej dawki wiedzy na temat C++, przez ogólną algorytmikę i dbanie, aby kod był czysty, po zyskujący na popularności Pythona.

Książka Helion: jcppkw Książka Helion: zaprcn Książka Helion: czykov Książka Helion: pytdk3

Książki o elektronice

Nasz kurs elektroniki rozbudził w Was pasję majsterkowania? Sięgnijcie po jedną z poniższych książek. Każda z nich pozwoli na uporządkowanie zdobytej już wiedzy oraz dalsze eksperymenty z elektroniką w praktyce.

Książka Helion: eleby3 Książka Helion: proeby Książka Helion: elekdk Książka Helion: prelek Książka Helion: 15nieb

Książki o robotyce

Nasz kurs budowy robotów rozbudził w Was chęć do tworzenia kolejnych robotów? Poniższe książki zawierają szereg ciekawych porad, które będą pomocne podczas nowych projektów!

Książka Helion: nicpro Książka Helion: budro3 Książka Helion: budros

Książki o mikrokontrolerach

Wciągnęliście się w Arduino i chcecie lepiej poznać mikrokontrolery AVR, na których bazuje ta platforma? Dzięki poniższym książkom pokonacie bariery stawiane konstruktorom przez Arduino. Lektura polecana jednak dla osób, które wiedzą "na co się piszą" - od Arduino do programowania AVR w C jest daleka droga. Na szczęście macie do dyspozycji odpowiednie pomoce!

Książka Helion: jcmikr Książka Helion: avrppr Książka Helion: jcmika


audiobooki, ebooki, eBookPoint, Helion, książki, promocja

Trwa ładowanie komentarzy...