Skocz do zawartości

Jeżyk


nes86

Pomocna odpowiedź

Podoba Ci się ten projekt? Zostaw pozytywny komentarz i daj znać autorowi, że zbudował coś fajnego!

Masz uwagi? Napisz kulturalnie co warto zmienić. Doceń pracę autora nad konstrukcją oraz opisem.

Nawet nie czytając daję browca, ponieważ tak dobrego robota to ja w życiu nie widziałem 🤣 Żałuję, że nie miałem okazji widzieć go na żywo, ale podejrzewam, że wrażenie jest nieocenione.

Ten wyświetlacz 7-segmentowy to po prostu magia 😉 A tam - cały robot to jest magia, której nie sposób opisać.

Niesamowicie gratuluję i mam nadzieję, że będę miał okazje widzieć go na zawodach 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Zawsze byłem pod wrażeniem widząc twoje (twoje i timonka) roboty. Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Nie ma ani jednego elementu, który nie służyłby jakiemuś celowi. Nie to co w niektórych konstrukcjach na forum.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Najlepszy robot oraz opis kategorii MS na Forbot'cie. GROM od pierwszych zawodów upatrzył sobie pewne os. i w ich ślady podąża, kolega nes86 znajduję się w ścisłej czołówce naszych robotycznych "GURU" 😅😅😅

Kiedy będzie okazja się zmierzyć z Twoimi robotami?

Link do komentarza
Share on other sites

Robot super, najlepszy jaki widziałem. Mi podoba się bardziej od łazika NASA 😃

Ja tak samo jak BlackJack, zastanawiam się czy próba zmierzenia się z twoim robotem ma jakiś sens 😃 Tym robotem podniosłeś wysoko poprzeczkę .

ps. proszę zmień awatar na stary 😋

Link do komentarza
Share on other sites

Wreszcie obiecany Jeżyk. Konstrukcja doskonała, dopracowana w najmniejszych szczegółach. A walka bliźniaków wręcz epicka. Widziałem na własne oczy, miałem okazję się zmierzyć, dotykałem, głaskałem 🙂 . Z tego co pamiętam rozmawiałem z konstruktorem o kosztach (wraz z fazą prototypu) i po jego odpowiedzi musiałem podtrzymać żuchwę, by nie opadła. 🙂. Konkretnie nie chcę mówić, niech sam konstruktor się wypowie.

Jeszcze raz gratuluję. Żadnych uwag nie mam, może poza klapkami, ale tak jakoś po prostu mi się nie podobają 🙂 . Te z pierwszego rendera ,,ładniejsze'' wg mnie.

Link do komentarza
Share on other sites

Robot jest mega 😉. Projekt i precyzja zasługują na uznanie.

Najlepszy robot oraz opis kategorii MS na Forbot'cie. GROM od pierwszych zawodów upatrzył sobie pewne os. i w ich ślady podąża kolega nes86 znajduję się w ścisłej czołówce naszych robotycznych "GURU" 😅😅😅

Kiedy będzie okazja się zmierzyć z Twoimi robotami?

Popraw interpunkcję bo masło maślane wychodzi 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Robot zacny.Osobiście nie chciał bym go spotkać na zawodach bo bym z nim przegrał maszyna jest niesamowita.Bardzo dobra dokumentacja czekam na dalsze maszyny.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.