KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Wielka promocja – urodziny eBookPoint, książki od 6,90 zł

Wielka promocja – urodziny eBookPoint, książki od 6,90 zł

Wpisy o promocjach i okazjach staram się pisać tylko wtedy, gdy trafia się coś naprawdę dobrego. W związku z tym przez ostatnie miesiące nie pojawiał się żaden tekst tego typu...

Tym razem z okazji IV urodzin eBookPoint mamy okazję skorzystać z bardzo dobrej promocji!

Co w promocji?

Pisząc w skrócie, praktycznie wszystko, bo aż 4 000 tytułów (ebooki/audiobooki). Wszystkie te pozycje zostały przecenione i to znacznie. Książki zostały podzielone na 4 grupy cenowe: 6,90 zł, 9.90 zł, 14,90 zł oraz 19,90 zł.

Myślę, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Jeśli szukacie informacji o ciekawych książkach technicznych, to sprawdźcie recenzje Forbota oraz listę 10 książek GW Helion o elektronice, które musisz przeczytać! Pamiętajcie, że oferta jest ważna tylko do 5 listopada!

Urodzinowy konkurs!

W związku z IV urodzinami, eBookPoint ogłosił konkurs. Do wygrania są książki o wartości 1000zł.  Nagrody trafią do trzech osób, które w czasie trwania promocji (3-5.11) złożą sumarycznie największe zamówienie.

Sprawdźcie wszystkie książki objęte promocją »

720x500_4ur

IV lata razem z eBookPoint!

Jeśli zastanawiacie się co jest wyjątkowego w działalności tej Internetowej księgarni, to sprawdźcie poniższe podsumowanie przygotowane przez osobę, która na ebookach zna się zdecydowanie lepiej ode mnie. Robert Drózd obserwuje rynek książek elektronicznych oraz czytników, a o eBookPoint wypowiada się tak:

Ebookpoint wytyczał nowe ścieżki na kilku polach. Pierwszą dużą innowacją Ebookpoint był multiformat. W ten sposób można tę samą książkę przeczytać w formacie mobilnym na czytniku lub telefonie, a jednocześnie otworzyć duży plik PDF na tablecie czy komputerze. Jako jedni z pierwszych wprowadzili też wysyłkę książek na czytniki Kindle, do chmury Dropboxa, a niedawno – również na czytniki PocketBook.

Grupa Helion była pierwszą, która zdecydowała się zrezygnować z DRM dla całej swojej oferty. Piratów nie odstraszą żadne zabezpieczenia. Najważniejsza jest wygoda czytelnika i możliwość przeczytania książki na każdym urządzeniu i w każdej sytuacji.

ebookpoint

Za Helionem poszły kolejne polskie wydawnictwa, które zamiast DRM wprowadziły zabezpieczenie w postaci znaku wodnego. W ten sposób polskie firmy stały się pionierami na skalę światową. Największy niemiecki wydawca: Verlagsgruppe Random House zapowiedział rezygnację z DRM dopiero w sierpniu 2015. Komentatorzy rynku zwracali uwagę na to, że Niemcy idą polską drogą!

Sprawdźcie wszystkie książki objęte promocją »

ebooki, eBookPoint, Helion, książki, promocja, rabat

Trwa ładowanie komentarzy...